Mercedes Benz CLS 350

0 LEK

Shitet nga: Tt 09 Korr 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CLS 350
Mercedes Benz CLS 350 benzine 2011 model AMG fabrike .. gjendje e persosur serviset e bera jasht shtetit e sapo hyr n Shqiperi , targa angleze dokumenta t rregullta per n UK dhe Europe ... shum e shpejt dhe e sigurt n rrug .
Shitet ose nderrohet + - differenc ..
Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim