Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz CLS-Class Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:34
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes cls benzine gas

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 23:04
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet CLS 350 CDI Look AMG

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 14:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MB CLS 350 Diezel Viti 2011 AMG Line

17 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:33 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz CLS •Facelift•

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:33 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 63 AMG

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:33 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 •FACELIFT•

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:49 Makina , Tiranë

OKAZION ! Mercedes Benz CLS 350 AMG-Line Full

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:49 Makina , Tiranë

CLS 320, Viti 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:45 Makina , Tiranë

CLS 350 4-MATIC ///AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 16:44 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ CLS 350 ///AMG ����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 15:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 ///AMG Line 4 Matic Full Opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:32 Makina , Tiranë

Cls550 4matic Full

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 15:15 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES CLS 320 - FACELIFT - GRAND EDITION - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:24 Makina , Tiranë

CLS 350 benzine/gas, look 5.5

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 12:26 Makina , Tiranë

CLS

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:54 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes BENZ CLS 350

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:27 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ CLS 350 8G-Tronic ����

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2012 FULL OPSION

21 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Makina , Tiranë

Cls 280 Benzin+(Gaz)Viti 2009����

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:58 Makina , Tiranë

Cls 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:05 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES CLS 350d - AMG LINE - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:02 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES CLS 350 - AMG LINE - FULL - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 02:34
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes cls benzine gas

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:02 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ CLS 350

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:02 Makina , Tiranë

CLS55 AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 19:46 Makina , Tiranë

OKAZION CLS 500 (full-options)

6 666 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 15:34 Makina , Tiranë

Shes Cls 350 full

18 900 EUR Çmimi me zbritje

29 Maj 07:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Cls 400 AMG ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 11:12 Makina , Tiranë

����Mercedez Benz CLS����

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 10:47 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS55 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 23:04
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet CLS 350 CDI Look AMG

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 17:17 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS350 benzine

8 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 21:51 Makina , Tiranë

Cls

18 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 14:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MB CLS 350 Diezel Viti 2011 AMG Line

17 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 11:58 Makina , Tiranë

������������MERCEDES CLS 350 FULL Nga Zvicra������������

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 16:36 Dyqani Makina , Tiranë

CLS 350 CDI FULL

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
22 Maj 20:56 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 320 Viti Prodhimit Fundi 2007 3.2 Diese

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 13:40 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet me motorr

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 01:57 Makina , Tiranë

Cls 500

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 13:12 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 400 Benzine -15 Mundsi ndrrimi

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
19 Maj 08:40 Makina , Tiranë

����Mercedes-Benz CLS 350 V6 (306 Hp) 7G- Tronic Plus 2011��

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 00:30 Makina , Tiranë

Shitet

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Maj 14:57 Makina , Tiranë

shitet cls 5500 euro

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 09:03 Makina , Tiranë

Tapet per W218 & W212

80 EUR

15 Maj 13:07 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 23:24 Makina , Tiranë

Cls 500 10500 euro

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 13:51 Makina , Tiranë

Shitet MB-CLS 350

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 01:15 Makina , Tiranë

CLS 63 AMG V8 BiTurbo Performance

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 22:53 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Cls 350 cdi

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 22:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS400

30 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 14:14 Makina , Tiranë

Cls 2016 okazionnn

13 Maj 14:09 Makina , Tiranë

Cls 2016 okazion

13 Maj 11:10 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz Cls Mundesi ndrimi

7 800 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione