Mazda RX-8 192 Hp

3 500 EUR

Shitet nga: Jim Anderson 23 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Mazda
Modeli
RX-8
Makina eshte me kondicioner,sedilje me sistem ngrohje dhe lekure,me sistem muzike Bose,Eshte ne gjendje shume te mire nga brenda,shume pak e perdorur.Ka kater dyer.eshte per kater persona.Cmimi I diskutueshem.
Jim Anderson
0695689653
Leaflet
Në fillim