Maserati 3.2 GT 368ps

Shitet nga: Ardnand 22 Tet 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

26 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Maserati
Modeli: 3200
Eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte perdorur shume pak dhe eshte perdorur nga nji person i vetem...vetem telefon nga njerez vertet te interesuar..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim