Range Rover Vogue 3.6 Business superfull

10 800 EUR

13 000 EUR

Shitet nga: ylli 08 Tet 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Shitet Range Rover dhjetor 2008, motorri 3.6 V8, kambio automatike, sedilje lekure me ngrohje-ftohje para-mbrapa, klima me 4 zona, xhamat para-mbrapa me rrezistence, timon me memorie dhe me ngrohje, sedilje me memorie, amortizator me ajer dhe me rregjistrim lartesie sipas terrenit, disqe te Vogue 2018 me goma te reja, xhama te zinj mbrapa, baxha xhami panoramike, shkalle, sensor parkimi para mbrapa, kamera parkimi e shume e shume opsione te tjera. 249.000 kilometra me liber sherbimi, gjendja PERFEKTE
Leaflet
Në fillim