Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Land Rover Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Land Rover | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SHITET RANGER ROVER SPORT 3.0 BENZIN SUPERCHARGED FULL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:48
Linku:
Makina , Tiranë

2013 RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFTE

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:55
Linku:
Makina , Tiranë

Rang Rover Sport Autobiography - Supercharge

110 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:17
Linku:
Makina , Tiranë

Range Vogue Autobiography Facelift

47 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 20:07 Makina , Tiranë

!!!!!!!! Range Rover VOGUE !!!!!!!!!

49 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:28 Makina , Tiranë

Mundesi nderrimi

33 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 SE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:57 Makina , Tiranë

Range Evoque super okazion

19 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:57 Makina , Tiranë

Range Evoque 2013 super gjendje super cmim

18 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 18:31 Makina , Tiranë

velar diesel

42 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:00 Makina , Tiranë

OKAZION >> RANGE ROVER SPORT 2016, NAFTE

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:00 Makina , Tiranë

Shitet

60 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 17:54 Makina , Tiranë

range rover sport

16 600 EUR

Sot 17:48 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery HSE ����

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:38 Makina , Tiranë

Range rover sport

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:26 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE 2013 FULL OPTIONS SUPER GJENDJE

20 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:12 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:12 Makina , Tiranë

SHITET RANGE ROVER SPORT HSE

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:09 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:06 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:06 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:00 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:00 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:57 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:57 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:45 Dyqani Makina , Tiranë

RANGE ROVER VELAR - 3.0 NAFTE - 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:39 Dyqani Makina , Tiranë

RANGE EVOQUE - DYNAMIC - 2.2 NAFTE - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:11 Makina , Tiranë

range rover sport

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:01 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:52 Dyqani Makina , Tiranë

Jetour 1.6 benzine 2023

24 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:46 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 2011

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 4.4 Tdv8 facelift 2020

43 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SHITET RANGER ROVER SPORT 3.0 BENZIN SUPERCHARGED FULL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrrohet

14 500 EUR

Sot 13:51 Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 HSE

33 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:51 Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 HSE 2014

33 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:47 Makina , Tiranë

Velar 2.0 D mundësi ndrrimi 0682038260

43 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:31 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Range Rover Evoque ����

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Range Rover Sport

42 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:35 Makina , Tiranë

Range Rover Sport Autobiography

42 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2016 AUTOBIOGRAPHY FULL OPSION

31 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:54 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41 Dyqani Makina , Tiranë

Renge rover sport 4.4 sdV8

37 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:32 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 2.7 Naft

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:50 Makina , Tiranë

Land rover discover

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:47 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 3.0 NAFTE

14 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:40 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET LAND ROVER AUTOMAT NAFTE

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:49 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque SD4 2013!!

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:20 Makina , Tiranë

Autobiografic Dynamic 2013

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:17 Makina , Tiranë

Range Rover evoque

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:16 Dyqani Makina , Tiranë

Range-rover SPORT HSE

68 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:01 Makina , Tiranë

Range rover

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Land Rover | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione