Range Rover Sport HSE

11 000 EUR

Shitet nga: Kejvin 23 Maj 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Land Rover
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, xhama elektrik, sedilje me ngrohje, sensore nga mbrapa etj. Dokumenta te paguara.
Leaflet
Në fillim