JAGUAR X-type Benzin - Gaz 4x4

3 300 EUR

Shitet nga: Eraldo 31 Mar 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
X-Type
Makina eshte shum e mbajtur dhe ka te bere cdo servis , gomat e reja, eshte 4x4 , motori v6 2.5 benzine-gaz , dokumentat e paguara deri ne korik 2018. Mund te provohet ne cdo lloj testi
Leaflet
Në fillim