okazionnn Hummer H3 super gjendie

13 500 EUR

Shitet nga: Hummer 03 Pri 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Hummer
Modeli
H3
Hummer H3 3.5 benzin-gaz i ardhur nga amerika dirta xenon tapiceri te paster bezh serdilje me ngroje dhe elektike tavan panoramik fundi i 2006
E gatshme per çdo lloj prove
Leaflet
Në fillim