Shitet GMC Yukon Denali

25 000 EUR

Shitet nga: Armando Qevani 16 Korr 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
GMC
Modeli
Yukon
Shitet GMC Yukon Denali 6.2

Makina ka 176.000 km - vetem 1 pronar qe nga viti 2008
Motorri 6.2 Benxine - Gaz
Makina esht ne gjendje perfekte motorrike - perfekte si pamje nga jashte dhe brenda te gjitha sherbimet e kryera ne kohe - makina nuk ka nevoje per asnjelloj sherbimi !
Goma GoodYear 100% te reja
Cdo pjese e makines esht ne Top Form!
Makina esht 7+1 vende - Nuk e kap taksa e luksit !

Cmimi: 25.000€
Nr tel: 0694295703
Armando Qevani
0694295703
Leaflet
Në fillim