VW Golf 4

2 500 EUR

Shitet nga: Ardit 22 Qer 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
GMC
Modeli
Vandura
Golf 4
Motorr 1.9 nafte
6 marsha
Ne qendje shume te mire motorrike dhe gjenerike
Me letra deri me dat 15 shtator
Leaflet
Në fillim