chrysler 300C 2.7 benzine/gaz 2004

7 700 EUR

Shitet nga: chrysler 07 Tet 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
300C
Shitet chrysler benzine/gaz viti 2004. impianti i gazit eshte Prince i montuar jashte. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
chrysler
0692372221
Leaflet
Në fillim