Okazion! BMW Seria 1 2005-6

0 EUR

Shitet nga: Bmw 04 Shk 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Okazjon Bmw 120 motor 2.0 naft shum ekonomike sendile fryrje cfryrje me navigator drita xeno shum e paster si nga brenda dhe jasht gjendje shum te mir motorrike xhenerike sherbimet e bera letrat deri janar 2021 xhamat e zi orgjinal full extra cmimi okazjon
Leaflet
Në fillim