nderrohet | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nderrohet,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj nderrohet Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:50 ,

SHITET 3+1 TE MATERNITETI RI KATI 2 ME TULL

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 11:49 ,

SHITET 1+1 KATI 3 E MOBILUAR.

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
19 Pri 10:05 ,

Shitet super shpi 21 dhjetori

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
17 Pri 11:56 ,

Apartament 1+1 dhe 1+1 Vetem me ndërrim

1 080 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
10 Pri 12:58 ,

SHITET OSE NDERROHET (super Studio)

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Pri 19:32 ,

Shitet shtepi ne Tirane...

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Jan 13:44 ,

Shes/nderroj apartament ne Tirane

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Jan 09:37 ,

SHITET APARTAMENT DON BOSKO I DISKUTUESHEM

950 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Nën 18:47 ,

Kopshti Botanik

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
17 Nën 00:11 ,

Shitet ose nderrohet

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Sht 16:10 ,

Nderrohet apartament me toke +cash

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
08 Korr 17:53 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 TIRAN ,ASTIR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Korr 13:40 ,

APARTAMENT 1+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Qer 23:46 ,

420€mSUPER OKAZION

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Qer 11:16 ,

shitet ose nderrohet

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Qer 18:53 ,

Nderrohet

400 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Maj 01:00 ,

Shitet Apartament 4+ 1 ne Rruga Ndre Mjeda

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
28 Pri 00:17 ,

Shitet ose derrohet apartament.

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
25 Pri 16:08 ,

Shitet ose nderrohet

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Jan 08:58 ,

Nderrohet apartment

Numri i dhomave: 2
01 Jan 18:27 ,

APARTAMENT TE FRESKU NDERROHET

575 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Nën 15:18 ,

Shitet ose nderrohet me apartament

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Nën 19:22 ,

Apartament

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Korr 21:38 ,

Shitet apartament lluksoz

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Korr 22:41 ,

Apartament

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Korr 14:47 ,

Apartament

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
01 Korr 18:34 ,

shitet ose ndrohet

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Qer 16:37 ,

Okazion

400 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Qer 00:47 ,

Shitet/Nderrohet

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Mar 20:03 ,

OKAZION , SHITET VILA 75,000. € NE YZBERISHT

75 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
11 Shk 12:49 ,

Kerkoj apartament te Nderrohet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
05 Nën 14:28 ,

Apartament 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nderrohet | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione