Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

NDERROHET - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 7375
VW Volkswagen , 3117
Audi , 2187
BMW , 1991
Ford , 1413
Opel , 767
Fiat , 613
Renault , 504
Land Rover , 453
Peugeot , 432
Toyota , 371
Smart , 234
Citroën , 231
Alfa Romeo , 225
Nissan , 205
Mitsubishi , 174
Porsche , 163
Seat , 136
Hyundai , 129
Volvo , 127
Jeep , 113
MINI , 109
Jaguar , 105
Lancia , 84
Chrysler , 80
Škoda , 78
Chevrolet , 74
Mazda , 64
Kia , 59
Suzuki , 49
Honda , 45
Saab , 41
Dodge , 35
Ssangyong , 34
Rover , 29
Cadillac , 18
Lincoln , 15
Isuzu , 13
Hummer , 12
MG , 11
Daewoo , 10
Infiniti , 9
Tata , 9
Dacia , 7
Subaru , 7
Daihatsu , 6
GMC , 6
Maserati , 5
Acura , 5
Piaggio , 4
Lexus , 4
Ferrari , 3
Aixam , 2
BAIC , 1
Buick , 1
Alpina , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Corvette , 1
Bentley , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe NDERROHET,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj NDERROHET Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:43
Linku:
Makina , Durrës

Shitet-nderrohet

22 Sht 21:24
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 19:56
Linku:
Makina , Durrës

Shitet-nderrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:22
Linku:
Makina , Tiranë

Shite/Nderrohet jeep wrangler

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 09:11
Linku:
Makina , Durrës

Shitet-nderrohet


Sot 08:14 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:12 Makina , Fier

BMW X5 M VITI 2016 NAFT 3.5 SAPO TARGUAR

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:12 Makina , Fier

JEEP VITI 2011 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:12 Makina , Tiranë

JEEP WRANGLER VITI 2009 BENZIN 3.8 ME DOGAN

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:11 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 nafte 2007 letra tpreme nderrohet

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:11 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 Automat.2010.Nderrohet

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:11 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ 280 CDI

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:11 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte 2007 nderrohet

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 Makina , Elbasan

Okazion x5 automat 2007 benzine gaz nderrohet

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:59 Makina , Elbasan

Okazion Ford Mustang 3.7 benzine 2015 automat

18 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 07:58 Makina , Lushnjë

Okazion ML & nderrohet

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:52 Makina , Tiranë

Audi q5 s-line Premium plus 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:49 Makina , Durrës

Audi A5 Cabrio Premium Plus 2014 (Mundesi nderrimi)

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:45 Makina , Pogradec

Wolksvagen Cady shitet nderrohet 5500

Viti: 2008
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 07:45 Makina , Pogradec

Mazda 2 shitet nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:44 Makina , Tiranë

�� Q8 50 TDI*Quatro 3x Sline * ��

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Sot 07:44 Makina , Tiranë

Wolksvagen LT shitet nderrohet

7 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:37 Makina , Tiranë

Audi a5 shitet-nderrohet

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:28 Makina , Tiranë

Suzuki Swift 1.3 DDIS NAFT

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:27 Makina , Tiranë

c clas 300 4 matic

9 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:24 Makina , Tiranë

Shitet/nderrohet Volvo xc60 T6 benzin/gaz

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:17 Makina , Tiranë

BMW X5 viti 2012 ne gjendje perfekte

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:02 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne S4.8

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 Makina , Durrës

����2007 Ford Fusion Automat(jo robotike) me dogane

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:47 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet bmw seria 5 2011 550i biturbo xdriver

15 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:46 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:17 Makina , Tiranë

shitet automat 4*4 (B+G)

6 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:10 Makina , Tiranë

Makine ne shitje, wv sharan 200, nafte,2013,manual

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:06 Makina , Vlorë

��Mercedes E350 Benzine “Behet 100% Me Gaz” Viti 2010 Full E

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:02 Makina , Pogradec

��✅Shitet&Nderrohet Toyota Venza Automatike 2016

17 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:03 Makina , Tepelenë

����Shitet&Nderrohet Bmw X5 Viti 2008 3.0d Nafte Automatike

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:03 Makina , Kavajë

Mercedes GLA220 Automatike Nafte Viti 2015 Full

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

Ford Mondeo Okasion ne supergjendje.

155 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 Makina , Tiranë

����Shitet&Nderrohet Peugeot Automatike 1.6 Nafte 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:54 Makina , Vlorë

SHITET/NDERROHET SMART 2015 FORTWO 1.0 MHD AUTOMAT OKAZION

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:53 Makina , Durrës

Audi S4 Viti 2012 Motorr 3.0 Benzin Supercharger

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:52 Makina , Tiranë

��Shitet BMW X6 5.0 benzin viti 2010�� she nrrohet me hyrje

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:44 Makina , Elbasan

�� Shitet ��

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:41 Makina , Korçë

Okazion vw bora golf 4 automatike

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Shitet\Nderrohet Mitsubishi Grandis

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 Makina , Vlorë

Passat Automat 2012 ose nderrohet caddy

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:27 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 Nafte Automat

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:27 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A3

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

Audi A4 35 TDI

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:23 Makina , Durrës

Audi Q2 S line okazion

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 22:07 Makina , Tiranë

Skoda Octavia Zvicrra ����SHITET OSE NDERROHET ME RAV 4

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:59 Makina , Tiranë

Shitet Touran 2010, 1.9 nafte, automat 5900€

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:53 Makina , Tiranë

Shitet kia sportage

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Tiguan 2.0 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:36 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 7 Vende��������

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj NDERROHET | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione