Publikuar: Shk 20 2023 08:10

Shitet/nderrohet me makine apartamenti 90m2

EUR

Publikuar: Shk 20 08:10
Shikime: 6
Shitet ose nderrohet me makine + diferencen nga ana juaj apartament 2+1 tek Fabrika e miellit 100metra pa shkuar te spitali Amerikan 3
Ka nje siperfaqe prej 90m2
Esht nje objekt ne proces ndertimi dhe tani po punohet me elektrike/hidraulike
Ka 2 kate perdhe per parking
Objekti esht 9kate
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ftyre nga Tirana
1100€m2
Kontakti
0695516438 vetem WhatsApp
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
0695516438

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione