Publikuar: Shk 21 2023 11:46

Shitet/nderrohet me makine Apartamenti 2+1

EUR

Publikuar: Shk 21 11:46
Shikime: 4
Shitet ose nderrohet me makine + diferencen nga ana juaj apartament 2+1 tek Fabrika e miellit 100metra pa shkuar te spitali Amerikan 3
Ka nje siperfaqe prej 97m2
Esht nje objekt ne proces ndertimi dhe tani po punohet me elektrike/hidraulike
Ka 2 kate perdhe per parking
Objekti eshte 9 kate
1100€
Kontakti
0695516438 vetem WhatsApp
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
0695516438

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione