Publikuar: Pri 10 2022 09:40

Shitet/nderrohet apartament bulverdi i ri Astir

EUR

Publikuar: Pri 10 09:40
Shikime: 2
Disponoj nje dyqan te kthyer ne apartament, ne pallat buze bulevardit te ri ‘Migjeni’ ne Astir.
Apartamenti ka siperfaqe neto 52 m2 dhe siperfaqe bruto 62 m2 (me veranden)

Aktualisht i mobiluar dhe i lene me qera me kontrate per 1 vit.

Apartamenti shitet ose nderrohet!
Cmimi 54,000€
Mund te nderrohet me toke, apartamente ne bregdet +diference.

I mobiluar teresisht.
(NUK PRANOJME AGJENCITE)

Kontakt vetem whatsapp 0696611811
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0696611811

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione