Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi me qera ditore - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera ditore,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi me qera ditore Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:25
Linku:
Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Super ambient biznesi okazion

333 900 EUR


Sot 23:16 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:13 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:25
Linku:
Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Super ambient biznesi okazion

333 900 EUR

Sot 14:44 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi private me qera ditore sektor

40 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 22:00 Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA DITORE OSE MUJORE QYTETI STUDENTI

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 22:00 Shtëpi  ·  Tiranë

�� SHTEPI ME QERA MUJORE OSE DITORE QYTETI STUDENTI ❌️

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 20:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 14:16 Shtëpi  ·  Tiranë

Super Prone Okazion Kamez

333 900 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Dje 09:47 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera ditore Tirane

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Qer 23:48 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qera ditore 28 euro

Numri i dhomave: 1
08 Qer 16:49 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera ditore te Brryli, materniteti i ri

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
07 Qer 20:33 Shtëpi  ·  Tiranë

Qera ditore -50€ (BULEVARDI I RI )

Numri i dhomave: 2
03 Qer 11:26 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera ditore ne Qender Tirane / 9 kateshet

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
25 Pri 17:29 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 3.0 tdi, viti 2014 cmimi 13400 euro i diskutueshem

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Mar 15:02 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera ditore ne ali dem

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
13 Shk 15:09 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera mujore shume afer qendres ne gjendje perfekte

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
17 Tet 00:49 Apartamente  ·  Tiranë

shitet shtepi ne shengjergj+tok

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
29 Sht 14:30 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera Ditore

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Gush 00:04 Shtëpi  ·  Tiranë

shtepi ne shengjergj +1500 tok okazion

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Korr 13:51 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera ditore "Te Johani e Marini"

3 800 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
15 Korr 13:51 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qera ditore "Te Johani"

3 800 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Korr 13:51 Apartamente  ·  Tiranë

Shtepi me qera ditore "Te Johani"

3 800 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
15 Korr 13:47 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera ditore "Te Johani e Marini"

3 800 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
27 Maj 01:30 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi

12 Maj 13:39 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera ditore , cmimi 2000 leke, Tirane

2 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
27 Tet 21:49 Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA TEK PAZARI I RI

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Korr 12:18 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera ditore per 1 ose 2 persona

1 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
07 Korr 11:43 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera ditore

Numri i dhomave: 2
23 Mar 09:58 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera ditore

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
18 Mar 15:45 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera ditore

2 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
15 Mar 21:46 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi ditore me qera

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
14 Mar 22:48 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me Qera Ditore

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
03 Jan 20:54 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament\Shtepi me qera ditore

Numri i dhomave: 1
03 Jan 12:42 Apartamente  ·  Tiranë

Shtëpi me qera ditore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Dhj 01:33 Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA DITORE

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
15 Dhj 01:38 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me Qera Ditore

Numri i dhomave: 1
30 Korr 15:07 Dhoma  ·  Tiranë

Shtepi me qera ditore javore don bosko

20 EUR / ditë

23 Maj 22:30 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi ditore. 15 € dita Tirane 'liqeni' parkim

15 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
09 Maj 22:08 Shtëpi  ·  Tiranë

Me qera shtepi ditore . 15 € dita. Tirane 1+1

15 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
17 Mar 15:44 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENTE NE SPANJE DUKE NISUR NGA 20.000€!!!!

20 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
14 Dhj 19:22 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENTE NE SPANJE DUKE NISUR NGA 20.000€!!!!

20 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
05 Pri 13:59 Apartamente  ·  Tiranë

Apartamente

700 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi me qera ditore | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione