Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nisan Micra - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Automjete , 335

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan Micra,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nisan Micra Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:26 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

NISAN MICRA 2017 AUTOMAT"34.000km"

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
17 Qer 09:07 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara 2015 Diesel

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 09:07 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��❌️��SHITET E CLASS AMG LINE ��❌️��

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 17:43 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan micra okazion!!!!

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHES MAKINEN PERSONALE E CLASS AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 10:11 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

SHITET

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 20:03 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet nisan micra

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 07:57 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Tirane

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

����OKAZION-BMW-SERIA-3-2013-2.0-NAFTE ​​����

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

​​����OKAZION BMW SERIA 3 2013 2.0 NAFTE����

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 19:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

��❌️SHITET FORD FOCUS 1.8 BENZIN GAZ❌️��

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 13:37 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 18:43 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

në shitje

130 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 20:01 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan Micra 1.0 Benzine/Gaz 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Shk 18:30 Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nisan micra

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 10:49 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Joystic audi A4 A5 A6 Q5

15 EUR

25 Jan 05:09 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet okazion

1 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 18:11 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitur

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 20:51 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan micra automat

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 22:41 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 10:39 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet

2 500 EUR

15 Tet 13:04 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 12:25 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan Micra 1.4 benzin gaz

3 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 09:55 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nissan micra

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Sht 10:29 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan micra

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 01:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

��❌️SHITET C CLASS 2012 AMG 4MATIC❌️��

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 21:43 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

⛔️KERKOJ TE BLEJ AUDI Q5 ⛔️

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 04:05 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan micra 1.5 nafte 2000 €

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 12:46 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shes nisan micra Automat

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 09:50 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shes Nisan Micra

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 13:43 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan micra 1.0 okazion 750€

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Pri 13:27 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan micra 1.0 benzin 750€ i padiskutueshem

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 17:08 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan micra 1.5 nafte

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 00:28 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

nisan mikra

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 13:20 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

nisan

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 18:24 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan micra 1.5 nafte

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 08:44 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

okazion nissan micra

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 20:54 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan micra 1.5 nafte

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 21:50 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet Nisan Micra 1.2 Benzin

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 14:29 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet nisan micra 1.5 nafte

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Dhj 16:53 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan micra 1.5 nafte

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 09:45 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet/Nderrohet

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 12:12 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan Micra automatic viti 2002

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Nën 09:18 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet nisan mikra 1.2 bexin

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 11:28 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

pjes kembimi

1 LEK

18 Nën 08:55 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan micra "2000€"

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Nën 13:41 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 12:33 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan Micra | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione