Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma Me qera në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Dhoma,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Dhoma | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Sht 20:48 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi ne Borsh

2 500 LEK / ditë

20 Sht 09:18 Dhoma , Sarandë

DHOMA PLAZHI NE SARANDE

08 Sht 09:57 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarande 3000 leke nata

3 000 LEK / ditë

03 Sht 08:35 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi

01 Sht 16:18 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi familiare

40 EUR / ditë

01 Sht 16:18 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi familjare.

29 Gush 22:33 Dhoma , Sarandë

Jepet dhoma me qera, verore.

35 EUR / ditë

29 Gush 15:57 Dhoma , Sarandë

Apartament Për Pushime

28 Gush 14:55 Dhoma , Sarandë

Apartamente pushimi.

30 EUR / ditë

27 Gush 21:27 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi Ksamil & Sarande

27 Gush 21:25 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarande ksamil

26 Gush 22:47 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi 2 min.larg buzes se detit 1+1 & 2+1

22 EUR / ditë

26 Gush 14:15 Dhoma , Sarandë

Fully furnished studio-apartment for daily rent!

70 EUR / ditë

26 Gush 14:14 Dhoma , Sarandë

Fully furnished studio-apartment for daily rent!

60 EUR / ditë

25 Gush 08:56 Dhoma , Sarandë

APARTAMENTE ME QERA PER PUSHIME

24 Gush 00:16 Dhoma , Sarandë

Apartament 2+1 / 140 m² me pamje nga deti

50 EUR / ditë

23 Gush 17:27 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera

4 500 LEK / ditë

18 Gush 12:25 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarande Dhe Ksamil

08 Gush 10:51 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi sarande

07 Gush 10:14 Dhoma , Sarandë

apartament 1+1 & 2+1 sarande

03 Gush 12:26 Dhoma , Sarandë

apartament 2+1 sarande

31 Korr 08:55 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi sarande

3 500 LEK / ditë

29 Korr 09:17 Dhoma , Sarandë

Hyrje me qira Sarande

24 Korr 19:27 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi ksamil

19 Korr 20:49 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi 40€ & 50€ nata

19 Korr 13:27 Dhoma , Sarandë

Shtepi me qera ditore

14 Korr 17:39 Dhoma , Sarandë

Apartament 1+1

50 EUR / ditë

14 Korr 09:03 Dhoma , Sarandë

Jepet shtepi me qera.

40 EUR / ditë

10 Korr 11:12 Dhoma , Sarandë

Hyrje per pushime verore

25 EUR / ditë

09 Korr 21:12 Dhoma , Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 4000-5000 lek/nata

4 000 LEK / ditë

09 Korr 21:09 Dhoma , Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 3500-5000 lek/nata

3 500 LEK / ditë

04 Korr 18:40 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi & apartamente

27 Qer 17:24 Dhoma , Sarandë

Apartamente ne ksamil

27 Qer 16:26 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi Borsh

26 Qer 10:27 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarandë

2 500 LEK / ditë

25 Qer 12:04 Dhoma , Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 4000-5000 lek/nata

400 LEK / muaj

25 Qer 11:49 Dhoma , Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 3500-5000 lek/nata

3 500 LEK / muaj

21 Qer 09:43 Dhoma , Sarandë

Saranda holidays

1 LEK / muaj

18 Qer 17:31 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi borsh

11 EUR / muaj

17 Qer 14:16 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera

30 EUR / ditë

11 Qer 15:11 Dhoma , Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 3500-5000 lek/nata

3 500 LEK / muaj

11 Qer 14:44 Dhoma , Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 4000-5000 lek/nata

4 000 LEK / ditë

10 Qer 14:35 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi borsh

1 EUR / javor

05 Qer 15:19 Dhoma , Sarandë

Apartament per 7 persona per plazh

3 000 LEK / muaj

05 Qer 13:07 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi familjare.

40 EUR /

01 Qer 01:26 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Ksamil dhe Sarande

25 Maj 13:16 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi,Apartamente

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Dhoma | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione