Publikuar: Sht 17 2023 08:26

Dhoma plazhi ne Borsh

LEK

/ ditë
Publikuar: Sht 17 08:26
Shikime: 15
OFERTE !!!Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh, 20 meter nga deti te mobiluara me te gjitha kushtet, kend gatimi, kondisioner, Wifi, parking.Disponojme dhoma me kend gatimi dhe apartamente 1+1.Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper kontaktoni:
Tel: 0696124416 si dhe ne WhatsApp
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
15
0696124416

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione