Publikuar: Qer 05 2023 03:19

Apartament per 7 persona per plazh

LEK

/ muaj
Publikuar: Qer 05 03:19
Shikime: 1
Apartamenti ndodhet ne Sarande afer me qendren, totalisht i mobiluar dhe me kapacitet deri ne 7 persona!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
+355692311960

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione