Publikuar: Gush 26 2023 10:47

Dhoma plazhi 2 min.larg buzes se detit 1+1 & 2+1

EUR

/ ditë
Publikuar: Gush 26 10:47
Shikime: 12
Dhoma plazhi 1+1 dhe 2+1. Me të gjitha kushtet optimale Kondisioner, Internet, Lavatrice, Furrë me korent, (Tv, tring + digitalb) Mikroval duke filluar me 20 euro nata në qershor shtator dhe 40 euro nata korrik gusht1+1 kurse 2+1 ju kushton 25 euro nata në qershor shtator dhe 50 euro korrik gusht.për me teper informacion kontaktoni në nr. e tel. 0686690580 (whatsapp viber) ose 0692670099.klikoni te harta të shihni vendodhjen, mbi plazhin e Afrikës
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12
0686690580

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione