Publikuar: Gush 28 2023 02:55

Apartamente pushimi.

EUR

/ ditë
Publikuar: Gush 28 02:55
Shikime: 2
Apartamente per te pushuar ne objekt privat 4 katesh 1+1 dhe 2+1 me pamje nga deti. Objekti ndodhen ne hyrje te qytetit, mbrapa kompanis "Brunes" pa u futur ne trafik. Me parking te garantuar brenda territorit te objektit. Apartamentet jane te kompletuar me te gjitha paisjet baze + wi fi internet. Çmimi fillon nga 30 euro, varet nga periudha dhe nga numri personave. Ju garantojm qetsi dhe siguri.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
+355682132222

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione