Publikuar: Gush 23 2023 05:27

Dhoma me qera

LEK

/ ditë
Publikuar: Gush 23 05:27
Shikime: 7
Dhoma perfshin 3 krevate, tavolina e ngrenies , ballkon , banje.Parkim falas . 10 minuta larg nga deti dhe shetitorja e qytetit.
Per me shume informacion
Kontaktoni
📲0693835356 𝖶𝗁𝖺𝗍𝗌𝖠𝗉𝗉📱6985999843

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
0693835356

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione