Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 8
Shkodër , 6
Vlorë , 3
Korçë , 2
Durrës , 2
Sarandë , 1
Kavajë , 1

Mijëra njoftime per Dhoma me Qera në Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet per Dhoma me Qera në bazë të çmimit, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni dhomen ideal. Gjeni Dhoma me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera.23 Korr 20:13 Dhoma , Vlorë

Beta holidays dhoma me Qera ditore

2 500 LEK / ditë

26 Pri 14:48 Dhoma , Tiranë

Dhoma me qera ditore

2 000 LEK / ditë

11 Gush 11:30 Dhoma , Tiranë

Mobiljeri

28 Pri 08:35 Dhoma , Tiranë

Apartamente me Qira Student

10 Korr 22:39 Dhoma , Kavajë

Mali i robit

23 Qer 21:35 Dhoma , Tiranë

Jepen dhoma komode me qera per 2 ose 3 vajza

12 000 LEK / muaj

15 Gush 21:31 Dhoma , Sarandë

Hotel ne Sarande

39 EUR / ditë

14 Gush 22:35 Dhoma , Durrës

Hotel ''VLADI'' vetem 30m nga plazhi {OKAZION}

20 EUR / ditë

25 Korr 17:45 Dhoma , Durrës

Dhoma Plazhi LEKDUSHI

25 EUR / ditë

12 Sht 10:57 Dhoma , Tiranë

Dhoma Per Studente


Dëshironi të zhvendoseni në Dhoma me Qera ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Dhoma me Qera në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Dhoma me Qera


Nëse je duke kërkuar për Dhoma me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Dhoma me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Dhoma me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Dhoma me Qera në MerrJep.al


Posedoni Dhoma me Qera? Krijo njoftime per Dhoma me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione