Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedez benz e clas 220 automat - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Automjete , 30

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedez benz e clas 220 automat,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mercedez benz e clas 220 automat Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Maj 20:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:07
Linku:
Makina  ·  MG  ·  ZS  ·  Durrës

MG ZS LUXURY 1.0 Benzin 2023 Automat Full Option

17 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 09:07
Linku:
Makina  ·  MG  ·  ZS  ·  Durrës

MG ZS LUXURY 1.0 Benzin 2023 Automat Full Option

17 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:22 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 2.0 nafte

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 23:29 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 21:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

C class 204

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 20:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 20:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

C class 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 01:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

Glk 220 Nafte

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
16 Shk 09:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Glk 250 nafte 2013

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Shk 11:12 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta automat

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Shk 11:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Glk 220

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 13:58 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 17:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Durrës

Cla nafte

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Jan 15:56 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Shitet toyota yaris 1.4 naft super gjendje ��

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 21:22 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft manual gjendja 10/10 me dogan

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 08:12 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft manual gjendja 10/10

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 08:08 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

SHITET SUPER GJENDJE TOYOTA YARIS 1.4 naft

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 11:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft super gjendje cmimi diskutushem afer

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 01:54 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Shitet 1.4 naft super gjendje 10/10 Cmimi:diskutushem

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 21:02 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

SHITET TOYOTA 1.4 naft super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 11:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedez- Benz

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Dhj 12:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet c220 2016 i gatshem per cdo lloj prove

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Maj 18:47 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Audi A7 3.0 TDI

16 800 EUR

03 Dhj 12:56 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi a3 automat s line

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 23:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 2.0 Nafte Automat ����������������

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 10:40 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 2.0 Nafte Automat

8 200 EUR

06 Korr 10:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

✅C clas 204 shitet ose ndrrohet me makine me te vogel✅

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 06:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet mercedez Benz c clas 220

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet mercedez Benz c clas 220

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet mercedez Benz c clas 220

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet mercedez Benz c clas 220

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedez benz e clas 220 automat | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione