Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Reno clio - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Reno clio ,kategori,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Reno clio Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:06 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi automat viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 tdi viti 2013

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 viti 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 tdi viti 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:46 Dyqan Materiale për ndërtim  ·  Berat

Blloka betoni me shumic-pakice

1 111 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Berat

Cls 250��2014 full ✈️

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Berat

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Maj 13:30 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

❗️❗️OKAZION ❗️❗️ Ford Fokus 2007 1.6

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 20:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

��Ford focus 1.6 benzinë/gaz manuale viti 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 16:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

golf 2014��2.0 gtd luk full

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 09:28 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Berat

OKAZION, 2012 OPEL ASTRA 1.4 BENZINE

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 16:32 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

RENO CLIO 1.5 Naftë

1 600 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 21:44 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault Clio 1.5

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 18:23 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Shitet Renault Clio 1.5 nafte viti 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 18:47 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Shitet Renault Clio model i ri 1.5 nafte

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 15:48 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Shitet Renault CLIO 1.5 nafte viti 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 21:50 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Reno clio

800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 21:50 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Reno clio

800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 21:48 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Reno Clio

800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 09:45 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Reno Clio

800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 14:54 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Shitet reno clio

1 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 09:05 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Reno clio 1.4

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 22:47 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Automat

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:41 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Automat

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:38 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

0692256555

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 23:06 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Automat

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 20:24 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault clio

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 05:49 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Automat 0692256555

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 05:48 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

0692256555 Automat

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 08:57 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Berat

Motorr reno clio 1.5 dci

600 LEK

22 Dhj 13:50 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

0692256555

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 15:48 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

0692256555

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 13:27 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Automat

3 500 EUR

03 Dhj 03:10 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault Clio benzin+gaz

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 02:30 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Shitet makina reno clio benzin gas

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 13:58 Makina  ·  Renault  ·  Model tjetër  ·  Berat

Shitet Reno clio 1.2 !!okazion!!

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 10:25 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Reno clio

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 13:21 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Reno clio

1 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 11:30 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Reno clio

1 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 09:03 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Reno clio

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 17:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Berat

Mercedes Benz S350 Bluetec Lang Version 2016

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Jan 14:19 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Berat

Parakolp Fenera Gramelino Mercedes S class W222 viti 2016

1 500 EUR

26 Tet 15:50 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Reno Clio

170 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 14:13 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Reno clio

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 12:43 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Reno clio

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Reno clio | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione