Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Touran Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Touran | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:04 Makina , Lushnjë

4.300 euro

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:02 Makina , Lushnjë

OKAZION VW TOURAN

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 08:09 Makina , Lushnjë

VW Touran 1.9Nafte 6+1

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 03:08 Makina , Lushnjë

Okazion

5 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 08:36 Makina , Lushnjë

����Shitet ���� 2006����

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 23:18 Makina , Lushnjë

����2005 ���� 1.9 ����

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 18:05 Makina , Lushnjë

VW Touran 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 10:00 Makina , Lushnjë

Vw Touran Automat 2.0TDI Zvicra

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 15:18 Makina , Lushnjë

Shitet Touran 2008 Manual ne gjendje shume te mire.

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 16:17 Makina , Lushnjë

Okazion ���� 1.9

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 17:19 Makina , Lushnjë

Turan

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 16:43 Makina , Lushnjë

����Okazion ���� 4 touran ����

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 23:12 Makina , Lushnjë

Okazion���� 2008

4 444 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 18:24 Makina , Lushnjë

Okazion shitet Volkswagen turan

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 20:55 Makina , Lushnjë

Wolzvagen turan

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 18:29 Makina , Lushnjë

Touran 4+1

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 19:24 Makina , Lushnjë

Touran

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 17:49 Makina , Lushnjë

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Jan 12:32 Makina , Lushnjë

Touran 2.0 Tdi R-line, Automat Dsg, Viti 2005 Black Design

4 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 21:17 Makina , Lushnjë

����Okazion����

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 10:54 Makina , Lushnjë

Okazion ���� 4 touran

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 15:29 Makina , Lushnjë

����Okazion ���� 3 touran ����

2 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 21:14 Makina , Lushnjë

����Okazion ���� 4 touran ����

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 12:54 Makina , Lushnjë

Shitet wolzvagen touran

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 23:06 Makina , Lushnjë

����Okazion ���� 4 touran ����

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 08:21 Makina , Lushnjë

Turan 2.0 Naft Viti 2017.Full

14 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 09:20 Makina , Lushnjë

Terbuf

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Nën 21:50 Makina , Lushnjë

����Okazion ���� 4 touran ����

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 17:27 Makina , Lushnjë

����Okazion ���� 4 touran����

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 14:33 Makina , Lushnjë

Touran okazion!

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 22:48 Makina , Lushnjë

����Okazion����automat

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 22:39 Makina , Lushnjë

����Okazion���� 1.9 ����

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 22:50 Makina , Lushnjë

����Okazion����4 touran����

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 00:37 Makina , Lushnjë

����Shiten ����4touran����

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 23:52 Makina , Lushnjë

Okazion

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 00:06 Makina , Lushnjë

����Okazion ���� 3 touran����

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 23:23 Makina , Lushnjë

Okazion ���� 4 touran

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 15:11 Makina , Lushnjë

Volksvagen touran 33000euro super gjendje

33 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Korr 18:42 Makina , Lushnjë

����Okazion����automat

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 19:28 Makina , Lushnjë

Touran okazion

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 23:24 Makina , Lushnjë

Volksvagen touran 3000euro super gjendje

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 15:36 Makina , Lushnjë

��SHITET TOURAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 11:30 Makina , Lushnjë

Turan

4 300 EUR

08 Qer 09:32 Makina , Lushnjë

Turan

4 500 EUR

30 Maj 17:42 Makina , Lushnjë

VOLKSWAGEN TOURAN 2005 ❌

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 10:38 Makina , Lushnjë

����Okazion����automat

5 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 00:54 Makina , Lushnjë

Touran

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 17:21 Makina , Lushnjë

Okazion ���� 3touran

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 09:17 Makina , Lushnjë

Makina me qera

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Pri 22:08 Makina , Lushnjë

Okazion ���� 2 touran

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Touran | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione