Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Seat Ibiza Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Seat Ibiza | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:48 Dyqani Makina , Durrës

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN/GAS VITI 2009 ME DOGANE NE GJENDJE 10/

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:34 Makina , Durrës

SEAT IBIZA OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 17:05 Makina , Durrës

Shitet seat ibiza 1.4 benzin gaz se ka ne leje gazin

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 00:08 Makina , Durrës

Shitet Seat Ibiza

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 19:01 Makina , Durrës

Shitur !!Seat Ibiza 1.2 (Benzin/Gaz)

4 400 EUR

08 Pri 21:51 Makina , Durrës

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 11:41 Makina , Durrës

shitet ose ndrrohet +- difetenc

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 02:24 Makina , Durrës

Seat Ibiza

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 18:56 Makina , Durrës

Shitet seat ibiza okazion

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 16:14 Makina , Durrës

Seat ibiza me dogan

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 16:49 Makina , Durrës

Seat ibiza 1.4 naft me dogan

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 16:16 Makina , Durrës

Seat ibiza 1.4 naft me dogan

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 14:33 Makina , Durrës

Seat ibiza 1.4 naft me dogan

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 18:53 Makina , Durrës

Seat Ibiza

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 17:29 Makina , Durrës

Shitet Seat Ibiza 1.4 Automatik

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Dhj 18:17 Makina , Durrës

seat 1.4 naft 0682007055

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 18:04 Makina , Durrës

Shitet SEAT IBIZA AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 15:26 Makina , Durrës

SHITET SEAT IBIZA AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 20:33 Makina , Durrës

seat ibiza

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 11:09 Makina , Durrës

Seat ibiza

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 13:27 Makina , Durrës

shitet ❌OKAZION❌

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 00:15 Makina , Durrës

shitet Okazion

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 22:02 Makina , Durrës

Shitet Seat Ibiza

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 22:50 Makina , Durrës

shitet

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 15:39 Makina , Durrës

Shitet Seat Ibiza Gaz-Benzine 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Korr 20:52 Makina , Durrës

Ibiza benzin-gaz FABRIKE

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Korr 12:31 Makina , Durrës

1.2 benz-gaz FABRIKE

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Qer 19:53 Makina , Durrës

seat ibiza

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Qer 11:50 Makina , Durrës

Seat Ibiza okazion

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 19:58 Makina , Durrës

Sehat imbiza

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 16:58 Makina , Durrës

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 12:58 Makina , Durrës

Seat ibiza 1.4 benzin gas

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 10:25 Makina , Durrës

seat ibiza

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Mar 16:49 Makina , Durrës

shitet

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 19:58 Makina , Durrës

seat ibiza

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Shk 20:24 Makina , Durrës

Benzin+Gaz

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 19:51 Makina , Durrës

Shitet seat ibiza

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 11:45 Makina , Durrës

shitet

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 08:14 Makina , Durrës

shitet

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 13:57 Makina , Durrës

Okazion seat ibiza

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 16:14 Makina , Durrës

Shitet seat ibiza viti 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 12:23 Makina , Durrës

Shitet

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 08:35 Makina , Durrës

Shitet Seat Ibiza

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 16:25 Makina , Durrës

Seat ibiza 1.4 naft viti 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Nën 15:49 Makina , Durrës

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 15:26 Makina , Durrës

Seat ibiza

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 03:56 Makina , Durrës

Seat Ibiza Automat (Benzin-Gaz)

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Tet 14:12 Makina , Durrës

Seat ibiza

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 12:54 Makina , Durrës

shitet

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 15:03 Makina , Durrës

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Seat Ibiza | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione