Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Seat Të gjitha në Durrës

Alhambra , 33
Altea , 107
Arona , 1
Arosa , 30
Cordoba , 43
Exeo , 4
Ibiza , 237
Leon , 64
Marbella , 1
Toledo , 38

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Seat | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:48 Dyqani Makina , Durrës

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN/GAS VITI 2009 ME DOGANE NE GJENDJE 10/

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:38 Makina , Durrës

����SHITET SEAT LEON SPORT 2.0 AUTOMAT ����VITI 2008

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:21 Makina , Durrës

SEAT ALTEA 1.9 TDI

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:21 Makina , Durrës

SEAT ALTEA 1.6 BENZIN

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:38 Makina , Durrës

SEAT ALTEA XL OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:34 Makina , Durrës

SEAT IBIZA OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:58 Dyqani Makina , Durrës

����SEAT ALTEA 2.0 DIESEL MANUAL VITI 2011����

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 22:10 Makina , Durrës

Okazion seat altea

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 14:29 Makina , Durrës

Seat altea xl

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 20:56 Makina , Durrës

Shitet Seat Cordoba 1.4 naft

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 11:01 Makina , Durrës

SEAT ALTEA XL 2014

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 19:11 Makina , Durrës

Seat

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 13:12 Makina , Durrës

Seat leon

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 02:57 Makina , Durrës

Okazion benxin gaz

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 07:10 Makina , Durrës

Shitet Seat Altea 1.6 Benzin+Gaz viti 2005 ne gjendje shum t

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 23:31 Dyqani Makina , Durrës

����Seat Altea 2.0 Nafte ���� Kambio Automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 20:46 Makina , Durrës

Shitet Seat Cordoba 1.4 naft

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 20:46 Makina , Durrës

Shitet Seat Cordoba 1.4 naft

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Sht 14:11 Makina , Durrës

Seat Altea 2.0 nafte automat 2012

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 00:29 Makina , Durrës

Shitet

5 200 EUR

14 Gush 11:19 Makina , Durrës

Seat leon shitet

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 17:05 Makina , Durrës

Shitet seat ibiza 1.4 benzin gaz se ka ne leje gazin

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 11:01 Makina , Durrës

Seat toledo 1.9 tdi

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 14:42 Makina , Durrës

Seat altea xl

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 23:30 Makina , Durrës

Shitet seat altea viti 2011 1.6 naft

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 00:07 Makina , Durrës

Okazion !!!

3 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 18:17 Makina , Durrës

Seat leon 2.0 TDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 00:08 Makina , Durrës

Shitet Seat Ibiza

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 13:08 Makina , Durrës

Shitet seat leon

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:01 Makina , Durrës

Shitur !!Seat Ibiza 1.2 (Benzin/Gaz)

4 400 EUR

26 Pri 17:30 Makina , Durrës

SEAT ALTEA AUTOMAT

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 08:25 Makina , Durrës

Shitet seat altea xl

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 15:07 Makina , Durrës

0692057760

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:57 Makina , Durrës

SEAT ALTEA AUTOMAT

4 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 19:54 Makina , Durrës

SEAT ALTEA AUTOMAT SUPER GJENDJE

5 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 21:51 Makina , Durrës

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 20:02 Makina , Durrës

Okazion seat altea xl 069 84 62 936

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 11:22 Makina , Durrës

��Shitet okazion vtm sot��

2 500 EUR Çmimi me zbritje

16 Mar 11:41 Makina , Durrës

shitet ose ndrrohet +- difetenc

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 13:59 Makina , Durrës

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 02:24 Makina , Durrës

Seat Ibiza

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 18:56 Makina , Durrës

Shitet seat ibiza okazion

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 16:14 Makina , Durrës

Seat ibiza me dogan

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 16:49 Makina , Durrës

Seat ibiza 1.4 naft me dogan

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 16:16 Makina , Durrës

Seat ibiza 1.4 naft me dogan

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 17:28 Makina , Durrës

Shite seat leone

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 14:33 Makina , Durrës

Seat ibiza 1.4 naft me dogan

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 10:51 Makina , Durrës

Seat altea

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 13:29 Makina , Durrës

SEAT LEONE

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 15:57 Makina , Durrës

Seat leon 2.0 TDi

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Seat | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione