Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Renault Të gjitha në Shkodër

Avantime , 1
Capture , 2
Clio , 101
Coupe , 1
Espace , 11
Kangoo , 12
Laguna , 58
Latitude , 1
Master , 4
Megane , 115
Modus , 3
R 4 , 1
Scenic , 87
Trafic , 6
Twingo , 9
Vel Satis , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:18 Makina , Shkodër

RENAULT LAGUNA AUTOMAT NAFTE 2011

4 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 23:40 Makina , Shkodër

Renault megane

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 21:45 Makina , Shkodër

shitet matorr renoje per kamjoncina

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 14:21 Makina , Shkodër

Shitet Renault Scenic

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 11:22 Makina , Shkodër

RENO TRAFFIC 2.0 TDI 2009 I POSAARDHUR NGA����

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 21:39 Makina , Shkodër

Renault Megane 1.9 Nafte Viti 2002 Kambio Manuale

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:52 Makina , Shkodër

Renault Megane

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 20:40 Dyqani Makina , Shkodër

Shitet okazion per 3 dite Renault clio 1.5 nafte

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 18:05 Dyqani Makina , Shkodër

Shitet fugon per pune me pak km Shkoder

17 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Mar 02:24 Makina , Shkodër

Shitet Renault Automat

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 10:25 Makina , Shkodër

Shite renault megane

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 20:24 Makina , Shkodër

Renault Grand Scenic

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 19:05 Makina , Shkodër

Shitet Renault scenic 1.9 nafte

1 950 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:49 Makina , Shkodër

Shitet:1540€,per me teper kontaktoni ne nr 0674806984

1 540 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 19:30 Makina , Shkodër

Clio per pjese

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Shk 16:40 Makina , Shkodër

OKAZION

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 18:17 Makina , Shkodër

Renault

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 17:37 Makina , Shkodër

Renault Espace Automatik

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 17:24 Makina , Shkodër

Renault

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 13:38 Makina , Shkodër

Okazin Renault Megane 1500€

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 14:22 Makina , Shkodër

Shitet,CMIMI 1500€ i diskutueshem,0674806984

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 17:25 Makina , Shkodër

Renault Laguna 2010 2.0 nafte

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 16:40 Makina , Shkodër

Renault Megane

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 14:22 Makina , Shkodër

Shitet Renault Megan

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 13:15 Makina , Shkodër

Renault

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 07:08 Makina , Shkodër

Renault

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Sht 12:55 Makina , Shkodër

shitet reno laguna

100 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Sht 12:55 Makina , Shkodër

shitet Reno Laguna

100 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Sht 23:19 Makina , Shkodër

makin

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 11:43 Makina , Shkodër

Renault Scenic 6+1 viti 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 04:18 Makina , Shkodër

Renault Scienic

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Gush 22:48 Makina , Shkodër

Renault

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 18:23 Makina , Shkodër

Shitet Renault Scenic

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Gush 12:32 Makina , Shkodër

400€ pa letra

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 09:25 Makina , Shkodër

Renault Scenic

3 900 EUR

29 Korr 16:17 Makina , Shkodër

Reno

1 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 12:19 Makina , Shkodër

Reno

1 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 09:59 Makina , Shkodër

Super okazion super gjendje 2004

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Korr 22:29 Makina , Shkodër

Super orazione renauld clio 2004 viti

111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 14:16 Makina , Shkodër

renault twingo 1.0

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Korr 15:56 Makina , Shkodër

Renault clio

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 07:50 Makina , Shkodër

Renault

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 13:25 Makina , Shkodër

Renault Megane

750 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 04:50 Makina , Shkodër

⭐ RENAULT MEGANE

850 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 00:36 Makina , Shkodër

Shitet renault megan

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 17:31 Makina , Shkodër

Renault

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 20:15 Makina , Shkodër

Renault megane

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 20:51 Makina , Shkodër

Renault 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 09:34 Makina , Shkodër

Renault Scenic,03,Automatike

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione