Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fugonin - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 2
Ford , 2
Opel , 1
Peugeot , 1
Renault , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fugonin,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fugonin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Pri 18:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Sarandë

Shitet Sprinter 313cdi

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 15:23 Makina  ·  Audi  ·  A1  ·  Durrës

Me ka humbur nje telefon, Samsung J3 (2017).

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Jan 15:22 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Me ka humbur nje telefon, Samsung J3 (2017).

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 20:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kavajë

��Shitet�� Fugoni

4 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 23:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kavajë

��Shitet fugoni�� per arsye emigrimi

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 23:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet Fugoni Sprinter

5 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 23:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kavajë

��Shitet�� Fugoni

4 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 13:48 Makina  ·  Opel  ·  Movano  ·  Lushnjë

Fugon

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 12:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Sprinter

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Dhj 18:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Has

Mercdezz benz

4 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Nën 06:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

Mercedez Benz Sprinter

5 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 06:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Vlorë

shes fugonin per 20000 euro

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 19:44 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Tranzit

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 21:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

benc

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 13:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Elbasan

Sprinter 311 cdi

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 23:41 Makina  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Fier

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 12:56 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Peqin

Okazion Fugon-Ford

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 17:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Peqin

Shesim fugonin ne gjendjen te mir

6 300 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 19:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Korçë

Fugon

2 500 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 07:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Mercedez Benz

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Jan 20:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Fugon 814

3 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Dhj 19:32 Makina  ·  Renault  ·  Master  ·  Tiranë

Okazion Renault 2008 fugon dci 120

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 12:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Kukës

Shes fugonin

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 13:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Dibër

benc

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 20:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Tiranë

Shes fugon per transport mallrash

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tropojë

furgon

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fugonin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Fugonin në kategorinë Makina
  • Fugonin në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • FugoninFugo në kategorinë Makina

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione