Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Clk 3.2 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 13
Volvo , 4
Audi , 3
BMW , 2
Fiat , 2
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Clk 3.2 ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Clk 3.2 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:42 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 11:24 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Korçë

Audi q3 s-line 2.0 diesel

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 11:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 350 4matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 11:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 14:03 Makina  ·  Volvo  ·  XC 70  ·  Tiranë

Volvo XC70

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 18:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 18:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 18:45 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 18:29 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 15:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Land Rover Discovery 1 Off Road

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 17:33 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 17:28 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Pjes kembimi volvo xc60 2010 benzin

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Maj 23:13 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 23:07 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 10:52 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 10:51 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 22:40 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 12:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

Clk v6. 3.2

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 21:00 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 11:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

Clk 3.2

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 23:07 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Pogradec

Volvo xc90 3.2 benzine/ gaz 2010

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 09:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Korçë

VW Tiguan R-line 4motion

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Nën 14:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E 220 BlueEfficiency

10 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 21:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

Mercedez benz

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 04:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Korçë

Mercedes-Benz GLK 250 4matic bluetec

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 05:51 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Korçë

Range Rover Vogue 3.0 2014

40 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 11:50 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

OKAZION ✅Audi A7 Look RS7 ✅

15 900 EUR

03 Tet 12:35 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 2.4 Exclusive Benzine/Gas

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Sht 16:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 5 plus 1.9 automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 13:08 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW X5 3.0d full ndrohet

4 000 EUR

21 Korr 10:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 15:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

Clk shitet

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 13:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz E220 110 mij km

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Maj 11:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

Okazionn

2 999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Fier

Okazion w210

2 999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 00:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

vw touran automat super gjendje

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Fier

w210

2 999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 16:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

W210

2 999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 20:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Shitet e class 220

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

Shitet w210 3.2

2 999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 17:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Fier

Shitet W210 3.2

2 999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 00:40 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Korçë

Volvo xc60 awd 97 mij km

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Sht 23:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 320  ·  Tiranë

Clk amg full option

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Clk 3.2 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione