Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz vaneo | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz vaneo,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz vaneo Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Mar 22:44 ,

Mercedez Benz Vaneo

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 14:22 ,

Shitet Benz Vaneo〰️2002〰️1.7 nafte

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Jan 17:38 ,

OKAZION

2 600 EUR Çmimi me zbritje

26 Jan 19:58 ,

Vaneo 1.6 benzin gaz

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 19:52 ,

Japim makina/foristrada me qera Garage W163

50 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Dhj 22:27 ,

Shitet Makina

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 18:57 ,

Mercedez benz Vaneo

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 20:23 ,

Mercedez benz vaneo 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 13:10 ,

Shitet mercedes-benz vaneo

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 10:13 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 18:22 ,

Okazion - Shitet Vaneo-Cmimi nen treg

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:07 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 13:05 ,

Shitet Mercedes Benz Vaneo

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 22:04 ,

Shitet Benz Vaneo 1.7 nafte

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 21:15 ,

Mercedes-Benz Vaneo 1.7 CDI FULL OPTION

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:47 ,

Mercedes benz vaneo 1.7 cdi

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 17:38 ,

MERCEDES BENZ VANEO 2005

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 02:18 ,

Benz Mercedes Vaneo

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 10:44 ,

Mercedes Benz Vaneo Shitet - Nderrohet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 15:06 ,

"OKAZION" Mercedes Vaneo-Automatike

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 19:06 ,

Benz Mercedes Vaneo

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 21:22 ,

Shitet Mercedes Benz Vaneo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 03:41 ,

Mercedes benz vaneo 1.7

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 20:52 ,

Mercedes Benz Vaneo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 11:50 ,

SHITET MERCEDES-BENZ VANEO 1.7 NAFTE

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 20:51 ,

SHITET MERCEDES-BENZ VANEO 1.7 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 12:47 ,

Mercedes benz vaneo 2002

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Shk 06:43 ,

shitet mercedes vaneo viti 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 19:47 ,

Mercedes benz vaneo

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 21:08 ,

Benz vaneo

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 12:38 ,

Shitet Mercedes Benz Vaneo 1.7cdi

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 15:00 ,

Mercedes Vaneo 2004 6+1

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 15:19 ,

Mercedes Benz 1.7 naft

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 20:33 ,

MERCEDES BENZ VANEO VITI 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 07:30 ,

Shitet Mercedes-Benz VANEO

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 22:13 ,

Mercedes-Benz Vaneo A170 Nafte Automat Viti 02

240 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 08:57 ,

Mercedes-Benz A170 Vaneo Nafte Automat Viti 2002

240 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Gush 18:27 ,

Shitet mercedez benz vaneo 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 11:59 ,

Vaneo Benzin-Gaz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 10:37 ,

Shitet Benz Vaneo

1 659 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:02 ,

OKAZION MUNDESI NDERRIMI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 19:12 ,

Mercedes Benz Vaneo

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 09:13 ,

Mercedes Benz Vaneo 1.7 CDI KLIMA Diezell (Naft)

2 560 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 15:32 ,

okazion mercedes benz vaneo 1.7 cdi

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 15:18 ,

Mercedes Benz vaneo 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 16:23 ,

Okazion Mercedes benz vaneo 1.7naft

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 17:21 ,

Mercedez-Benz Vaneo 1.7 Nafte

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 12:33 ,

Mercedes-benz vaneo 1.7 naft OKAZIONNN

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 17:53 ,

Mercedes benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 11:29 ,

Mercedes-Benz Vaneo Cmimi Okazjon 0682386422

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz vaneo | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione