Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Almera Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan Almera | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Mar 12:36 Makina , Durrës

durres

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 17:54 Makina , Durrës

Okazion Nissan nafte

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 13:54 Makina , Durrës

Nisan Almera 1.4 benzin

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Gush 22:17 Makina , Durrës

Nissan almerA

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 18:26 Makina , Durrës

Benzin gaz 0682007055

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 00:54 Makina , Durrës

0682007055 Benzin gaz motorr me zinxhir

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 14:32 Makina , Durrës

Shitet Nissan

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 10:34 Makina , Durrës

Shitet nisan almera

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 18:13 Makina , Durrës

Okazion nissan almera 220 naft

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Tet 12:09 Makina , Durrës

nisan almera

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 19:08 Makina , Durrës

Nissan

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 22:35 Makina , Durrës

Autookazion

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Jan 22:21 Makina , Durrës

Nissan Almera benzin

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Sht 17:43 Makina , Durrës

Nisan almera 1.5 dci

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 16:11 Makina , Durrës

Nisan almeria 1.5 dci

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 20:54 Makina , Durrës

Qmimi me marveshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Mar 00:24 Makina , Durrës

Shitet Nissan Almera

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 00:02 Makina , Durrës

Nissan Almera benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 09:19 Makina , Durrës

Okazjon benzin+gaz

2 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 10:25 Makina , Durrës

Nissan Almera

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 19:39 Makina , Durrës

Shitet Nissan Almera

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 12:46 Makina , Durrës

Shitet Nissan Almera

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 14:56 Makina , Durrës

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 15:28 Makina , Durrës

Shitet Nissan Almera

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 15:24 Makina , Durrës

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 10:02 Makina , Durrës

Nissan almera

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 15:44 Makina , Durrës

ahite nissan almera

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 11:10 Makina , Durrës

nisan

800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 13:36 Makina , Durrës

Fener

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 07:56 Makina , Durrës

Nissan Almera

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 18:51 Makina , Durrës

Shitet nisan almera me gjendje shum te mire

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Tet 13:46 Makina , Durrës

Shitet makina

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Sht 18:43 Makina , Durrës

SHITET Nissan Almera

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Gush 11:14 Makina , Durrës

Shitet nissan almera faa

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 18:40 Makina , Durrës

OKAZION Nissan almera 800 Euro

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 17:33 Makina , Durrës

Ardi hila

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 11:50 Makina , Durrës

Nisan almera

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 10:08 Makina , Durrës

Nissan Almera -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 10:25 Makina , Durrës

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 00:38 Makina , Durrës

Nissan Almera 1.4 benzin -96

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Qer 09:32 Makina , Durrës

Nissan Almera -97

1 700 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 21:31 Makina , Durrës

nisan almera

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 23:29 Makina , Durrës

Nissan Almera 2.2 dci -02

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan Almera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione