Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

100 NX , 23
200 SX , 17
240 SX , 18
280 ZX , 3
300 ZX , 9
350Z , 27
370Z , 6
Almera , 377
Altima , 21
Armada , 3
Bluebird , 1
Cabstar , 48
Cargo , 6
Cherry , 3
Cube , 4
e-NV200 , 6
Evalia , 1
Frontier , 5
GT-R , 10
Interstar , 47
Juke , 146
King Cab , 84
Kubistar , 9
Leaf , 20
Maxima , 3
Micra , 1779
Murano , 107
Navara , 905
Note , 263
NP 300 , 4
NV200 , 16
NV400 , 4
Pathfinder , 118
Patrol , 244
PickUp , 46
Pixo , 36
Primastar , 37
Primera , 315
Pulsar , 1
Qashqai , 1432
Qashqai+2 , 222
Quest , 2
Sentra , 32
Serena , 47
Skyline , 1
Sunny , 31
Terrano , 286
Tiida , 7
Titan , 5
Trade , 19
Urvan , 1
Vanette , 40
X-Trail , 532

Gjej Nissan në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Nissan ne shitje të ndryshëm si, Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. nisan ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Nissan ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Dje 07:31
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2016

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:13
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:08
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

SHITET NISSAN QASHQAI AUTOMAT

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI, 2016, AUTOMAT, 1.6 NAFTE

13 290 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

AUTO BABOS - NISSAN QASHQAI - 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 02:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Nissan Rogue SL (X-Trail) - 2015

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:24 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Nissan Qashqai Panorama Full Opsion...Super Gjendje...

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

AUTO BABOS - NISSAN QASHQAI - 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:13
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:04 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

''Nissan Juke 1.6 Benzine Viti 2016''

12 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:17 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai +2 diesel

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:50 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Lushnjë

Okazion nissan navara 2012 2.5 naft manual

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:41 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 1.6 diesel viti 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:41 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan Qashqai����Panorame,Automat 6G,4x4,Nafte 2.0����

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:13 Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Kavajë

��Nisan murano benzin gaz��

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nisan 2015 naft 1.6 KM 140 Automat 13800 euro

13 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:47 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Elbasan

NISSAN QASHQAI +2 VITI 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:25 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 1.5 Naft 2011(Kontaktin tek pershkrimi)

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:16 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Qashqai 4x4 Automat lekure panorame 2.0 nafte

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:12 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 22:12 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2014 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:10 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 2.0 diesel automatik swiss auto

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:04 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Elbasan

Nisan

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:50 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

Nissan Qashqai +2 (full panoram)

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:09 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

NISSAN X TRAIL 2.2 NAFTE 2008 ZVICRA

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:56 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan 1.5 cdi +2 2009

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:36 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

SHITET NISAN QASHQAI +2 1.5 NAFT PANORAM FUNDI 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:34 Makina  ·  Nissan  ·  Note  ·  Fier

Nissan

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Elbasan

Nissan Qashqai

7 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:16 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet/Nderrohet*Nisan Qashqai 2011•Gaz/Benzinë 1.6 *

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:14 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

NISSAN XTRAIL 2.5 BENZINE

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kavajë

Nissan Qashqai 2010 , 5999€ i diskutueshem mundsi ndrimi

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 19:54 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kavajë

Nissan Qashqai 1.5 Nafte 2008 Manual 5400€ i diskutueshem

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 19:49 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kavajë

Nissan qashqai 1.5 nafte 4300€ i diskutueshem

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:33 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitet Nissan juke viti 2013 benzin 1.6 automat AWD

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:08
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

SHITET NISSAN QASHQAI AUTOMAT

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:04 Makina  ·  Nissan  ·  Sentra  ·  Korçë

Nissan sentra 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:03 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Shitet Nissan okazion!!!!!!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:03 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Fier

Nissan Micra

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:03 Makina  ·  Nissan  ·  Note  ·  Tiranë

Makine Japoneze Nissan 2009 benzingaz 2vjetgaranci

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:15 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Tiranë

Nissan Murano 3.5 Benzine/Gaz Platinum AWD

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:09 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

Nissan Qashqai+2 4✖️4 full opsion

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:55 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI, 2016, AUTOMAT, 1.6 NAFTE

13 290 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:53 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI +2 , AUTOMAT, PANORAME, NAFTE

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:17 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Korçë

Nisan Qashqai 1.6 naft

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:07 Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Vlorë

Nissan Murano 2.5 Nafte Automat 2011 Gjendje perfekte

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:23 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan Rogue SL 2.5 Benzine/Gaz X-Trail 2018

17 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:23 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan Rogue 2.5 Benzine/Gaz SL (X-Trail)

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:25 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nissan Micra Automat 2011

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:54 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan qashqai

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:26 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI OKAZION

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 14:26 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

SHITET NISSAN QASHQAI

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 14:25 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

����Nissan Qashqai 2.0 Nafte Kambio Automtike 4X4 Panorama

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999

Jeni duke kërkuar për nisan ne shitje? Shiko njoftimet për nisan ne shitje dhe gjej Nissan me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blejne Nissan Shitje


Eksploro njoftimet për Nissan ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko nisan ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Nissan Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra, dhe shumë Nissan ne shitje të tjerë Kërko nisan ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Nissan


Keni Nissan që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për nisan ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan të ndryshme. Shpërndaj njoftime Nissan ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione