Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz E-Class Të gjitha në Bulqizë

E 200 , 5
E 220 , 27
E 250 , 3
E 270 , 13
E 280 , 1
E 320 , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Bulqizë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Maj 21:04 Makina , Bulqizë

Shitet per arsyje emigrimi.

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 10:25 Makina , Bulqizë

Ne gjendje shum te mir.pranohet xhdo lloj prove

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 22:54 Makina , Bulqizë

Benz E clas 250 92

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 10:42 Makina , Bulqizë

Shitet E ckas 270 cdi manual

3 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 12:28 Makina , Bulqizë

Disqe Evo w211

300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 22:43 Makina , Bulqizë

Shitet E class 270cdi Avant-garde

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 14:38 Makina , Bulqizë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 14:38 Makina , Bulqizë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 12:19 Makina , Bulqizë

Mercedes Benz

200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 12:47 Makina , Bulqizë

Shitet Mercedes-Benz E220

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 19:59 Makina , Bulqizë

Mercedes benz

2 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Maj 16:37 Makina , Bulqizë

shitet.

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 16:37 Makina , Bulqizë

shitet.

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:38 Makina , Bulqizë

Mercedes Benz

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 23:31 Makina , Bulqizë

Mercedes Benz

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 05:52 Makina , Bulqizë

mercedes W211 220cdi

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 23:30 Makina , Bulqizë

Mercedes Benz W211

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 20:02 Makina , Bulqizë

Mercedes Benz E220 dizel 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 20:23 Makina , Bulqizë

Okazion

35 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 11:45 Makina , Bulqizë

E class

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 11:45 Makina , Bulqizë

E class

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 11:42 Makina , Bulqizë

Benz e class

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 10:30 Makina , Bulqizë

shitet mercedes benz w211

5 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 16:38 Makina , Bulqizë

Mercedez-benz

800 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 11:23 Makina , Bulqizë

Mercedes

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 11:11 Makina , Bulqizë

Mercedes benc

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 09:12 Makina , Bulqizë

Mercedes becn

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 16:55 Makina , Bulqizë

Mercedes benc

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 12:29 Makina , Bulqizë

Mercedes benc

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 22:56 Makina , Bulqizë

Mercedes Benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 22:44 Makina , Bulqizë

Mercedes Benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 09:24 Makina , Bulqizë

Mercedes benc

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 17:59 Makina , Bulqizë

Mercedes benc

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 20:09 Makina , Bulqizë

Mercedes benc

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 18:53 Makina , Bulqizë

Mercedes benc

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 11:08 Makina , Bulqizë

Mercedes Benz w211cmimi i diskutushem nese e shiko

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 10:56 Makina , Bulqizë

Shitet Mercedes Benz w211

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 22:49 Makina , Bulqizë

Mercedes-benz 270 okazionnn

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 17:29 Makina , Bulqizë

Mercedes w211 me dogan te paguar

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 20:18 Makina , Bulqizë

Mercedes Benz E270 CDI

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 21:48 Makina , Bulqizë

Mercedes-Benz 220 EVO -09

6 970 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 21:41 Makina , Bulqizë

Okazion!!

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 15:40 Makina , Bulqizë

Mercedes Benz

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 22:17 Makina , Bulqizë

Mercedes Benz E320

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 21:08 Makina , Bulqizë

Mercedes E250 dizel

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 19:54 Makina , Bulqizë

Benz

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 20:11 Makina , Bulqizë

Benz evo 280

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 11:23 Makina , Bulqizë

Mercedes E270

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Dhj 09:19 Makina , Bulqizë

Mercedes

7 250 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Gush 19:00 Makina , Bulqizë

shitet E 211 220

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione