Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Bulqizë

A-Class , 11
C-Class , 83
CL-Class , 1
CLS-Class , 1
E-Class , 54
G-Class , 2
GL-Class , 1
GLC-Class , 2
GLK-Class , 3
ML-Class , 4
S-Class , 3
190 , 51
200 , 60
220 , 76
240 , 9
250 , 56
270 , 17
280 , 3
300 , 2
320 , 7
350 , 2
380 , 1
416 , 1
Vaneo , 1
Vario , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Bulqizë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Maj 21:04 Makina , Bulqizë

Shitet per arsyje emigrimi.

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 04:45 Makina , Bulqizë

Shitet Kamjoncine 410D

2 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 23:14 Makina , Bulqizë

merecede benz

1 850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 10:52 Makina , Bulqizë

Shitet Autobuz 709D

9 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 23:12 Makina , Bulqizë

Mercedes-Benz

5 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Pri 10:25 Makina , Bulqizë

Ne gjendje shum te mir.pranohet xhdo lloj prove

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:35 Makina , Bulqizë

Shitet

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 01:28 Makina , Bulqizë

Shitet okazion 5000€

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 23:42 Makina , Bulqizë

Shitet mercedes benz 220 cdi ( 0692380296)

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 23:39 Makina , Bulqizë

Shitet ose nderrohet mercedes benz e klas w 124

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 11:18 Makina , Bulqizë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 22:54 Makina , Bulqizë

Benz E clas 250 92

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Shk 21:31 Makina , Bulqizë

C Clas 220

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 00:35 Makina , Bulqizë

Shitet mercedes benz w 124

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 07:06 Makina , Bulqizë

2022 Mercedes-Benz GLC AWD (White)

20 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Shk 18:36 Makina , Bulqizë

fugon Mercedes-Benz

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 18:36 Makina , Bulqizë

fugon Mercedes-Benz

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 18:36 Makina , Bulqizë

fugon Mercedes-Benz

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 13:59 Makina , Bulqizë

Mercedes Benz W124 E200

1 600 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Shk 22:11 Makina , Bulqizë

Furgon mercedes benz

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 22:46 Makina , Bulqizë

Mercedez-Benz W123

10 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 10:42 Makina , Bulqizë

Shitet E ckas 270 cdi manual

3 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 09:00 Makina , Bulqizë

G Class

3 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 20:14 Makina , Bulqizë

Benz 200

1 600 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Jan 10:29 Makina , Bulqizë

Benz ne shitje

5 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 15:53 Makina , Bulqizë

Benz

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 15:47 Makina , Bulqizë

benz

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Dhj 14:38 Makina , Bulqizë

Shitet Mercedes-Benz Eclass 270 1998

14 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Dhj 12:10 Makina , Bulqizë

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 21:46 Makina , Bulqizë

Shitet

3 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Dhj 16:50 Makina , Bulqizë

w202

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Nën 06:25 Makina , Bulqizë

makine

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 13:22 Makina , Bulqizë

Shitet Mercedes Benz C200 CDI

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 09:23 Makina , Bulqizë

Shitet C clas 203 cdi

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 18:57 Makina , Bulqizë

mercedes benz

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 23:26 Makina , Bulqizë

mercedes benz

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 11:21 Makina , Bulqizë

Shitet

1 900 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 19:06 Makina , Bulqizë

Mercedes-benz

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 17:13 Makina , Bulqizë

Shitet benz 220. Ne gjendje te mir

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 12:59 Makina , Bulqizë

Mercedes benz cla

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Sht 14:52 Makina , Bulqizë

mercedez benz 190

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Gush 08:24 Makina , Bulqizë

zerqan

90 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Gush 23:32 Makina , Bulqizë

per arsy mos perdorimi

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Korr 09:13 Makina , Bulqizë

Furgon

4 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Korr 22:57 Makina , Bulqizë

sprinter 208

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Korr 08:33 Makina , Bulqizë

Okazion

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 17:08 Makina , Bulqizë

Mercedes-Benz

7 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Qer 09:58 Makina , Bulqizë

Mercedes Benz

200 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 20:07 Makina , Bulqizë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Qer 18:46 Makina , Bulqizë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione