Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 250 Të gjitha në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 250 | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Shk 07:48 Makina , Kukës

✅SHITUR✅

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 19:21 Makina , Kukës

OKAZION E 250

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 03:26 Makina , Kukës

Okazion E class 250

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 13:09 Makina , Kukës

OKAZION Mercedes Benz E250

9 800 EUR

11 Tet 16:48 Makina , Kukës

Okazion E class 250

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 10:49 Makina , Kukës

Benz E250

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 15:16 Makina , Kukës

w124

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 12:45 Makina , Kukës

Mercedes Benz E 250 Automatik, me Klime (per marakli)

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 15:35 Makina , Kukës

MB-w124

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 12:42 Makina , Kukës

benz 250

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 22:22 Makina , Kukës

Shitet Benz 250 kupe

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Sht 13:02 Makina , Kukës

w124

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 17:48 Makina , Kukës

w124

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 16:25 Makina , Kukës

Benz C-Class 250 Nafte

2 399 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:34 Makina , Kukës

Shitet 250 d

150 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 07:49 Makina , Kukës

mercedes

80 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Maj 12:28 Makina , Kukës

Mercedes C250 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 16:40 Makina , Kukës

Mercedes-Benz w202

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 00:05 Makina , Kukës

Benz D250

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 11:16 Makina , Kukës

Benx

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 16:43 Makina , Kukës

Zgare per makine

50 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Jan 10:02 Makina , Kukës

Mercedez Benx

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 17:56 Makina , Kukës

Mercedes

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 07:22 Makina , Kukës

Okazion Shitet Benz 1300 Euro

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 00:19 Makina , Kukës

Shitet mercedes. Benzi me letra per nje vit

10 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 13:24 Makina , Kukës

mercedenz - benz 250

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 11:24 Makina , Kukës

Okazion

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 18:24 Makina , Kukës

Shitet Mercedes Benz 250

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Dhj 13:27 Makina , Kukës

Shitet

20 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Nën 18:01 Makina , Kukës

mercedez benz

1 700 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 16:07 Makina , Kukës

Benxi

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 15:55 Makina , Kukës

Benx

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Gush 13:30 Makina , Kukës

E Class 250

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 13:54 Makina , Kukës

Shes veturen per bartje kufoma

3 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 23:27 Makina , Kukës

E250

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 23:27 Makina , Kukës

E 250

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 08:07 Makina , Kukës

Motorr turbo

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Maj 08:29 Makina , Kukës

Mercedez benz E250

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 07:49 Makina , Kukës

Mecedes benz E250

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 12:20 Makina , Kukës

mercedes

4 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 12:24 Makina , Kukës

Mercedez benz

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 20:36 Makina , Kukës

Mercedes-Benz 250D

1 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 12:09 Makina , Kukës

Shitet BENZ

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 09:49 Makina , Kukës

Shitet bleres serioz

1 500 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 20:13 Makina , Kukës

Mercedes Benz

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 21:33 Makina , Kukës

Mercedes-Benz

3 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Qer 14:49 Makina , Kukës

Shitet Mercedes Benz

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 12:43 Makina , Kukës

Shitet Mercedes Benz

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 22:10 Makina , Kukës

Mercedes benz 250

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 250 | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione