Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Kukës

A-Class , 146
B-Class , 25
C-Class , 322
CE-Class , 1
CL-Class , 3
CLA-Class , 3
CLC-Class , 1
CLK-Class , 7
CLS-Class , 35
E-Class , 522
G-Class , 4
GL-Class , 11
GLA-Class , 3
GLC-Class , 1
GLE-Class , 3
GLK-Class , 3
GLS-Class , 1
ML-Class , 72
R-Class , 10
S-Class , 32
SL-Class , 3
SLK-Class , 6
V-Class , 14
190 , 21
200 , 119
220 , 378
230 , 4
240 , 15
250 , 83
270 , 110
280 , 31
290 , 5
300 , 10
320 , 54
350 , 15
400 , 4
416 , 10
420 , 3
500 , 1
SLR , 1
Vaneo , 7
Vario , 1
Viano , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:38 Makina , Kukës

Mercedes E270 Nafte Automatike Viti 2004 Super Gjendje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:20 Makina , Kukës

E 320 4Matic

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:09 Makina , Kukës

Shitet Mercedes-Benz

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:05 Makina , Kukës

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:14 Makina , Kukës

Mercedes Benz C 350 CDI

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:13 Makina , Kukës

Mercedes benz 270 CDI Ookazion

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:35 Makina , Kukës

MERCEDES B 200 CDI

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:58 Makina , Kukës

Mercedes-Benz B180 CDI

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:32 Makina , Kukës

2010 Mercedes-Benz E350 SUPER FULL

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 11:13 Makina , Kukës

Mercedes C-klas 220 CDi 4matic 2019 9g-tronik

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 11:13 Makina , Kukës

Mercedes S-klas 350 CDi 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 17:27 Makina , Kukës

Mercedes-Benz E-Klasse E220

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 14:32 Makina , Kukës

Merrcedes c klas viti2008 sport me klim automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 17:52 Makina , Kukës

Minibus merc.4 13 viti 2004 17 ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 15:53 Makina , Kukës

Minibus merc.4 13 viti 2004 17 ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 14:44 Makina , Kukës

Shes Mercedes Benz E350 Anglez

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 22:58 Makina , Kukës

W203

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Mar 22:57 Makina , Kukës

Mercedes-Benz E-Klasse E220

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 23:22 Makina , Kukës

Mercedes

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 15:26 Makina , Kukës

Mercedes Benz E200

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 11:51 Makina , Kukës

MERCEDES-BENZ ML350 AMG LINE CDI BLUETEC

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 01:52 Makina , Kukës

MB-w203

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 01:49 Makina , Kukës

MB-w212 Me dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 01:18 Makina , Kukës

Mercedes benz e220

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 01:38 Makina , Kukës

Mercedes-Benz 200

999 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Mar 00:32 Makina , Kukës

SHES C CLASS 200 (AUTOMATIC)

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 18:23 Makina , Kukës

Mercedes Benz E220 W213 2017 targa te huaja

13 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 19:57 Makina , Kukës

⚡E 220 CDI AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 19:57 Makina , Kukës

⚡⚡ E 2006 BEN-GAZ⚡⚡

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 18:12 Makina , Kukës

benz e class 220

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 15:37 Makina , Kukës

Mercedes Benz

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 16:37 Makina , Kukës

benz a class 180

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 01:43 Makina , Kukës

Mercedes Benz W210 E270 Automatic!

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 22:01 Makina , Kukës

Mercedes Benz E Class 2014

18 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 12:42 Makina , Kukës

⚡E 220 CDI AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 12:42 Makina , Kukës

����E AUTOMAT BEN-GAZ����

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:45 Makina , Kukës

�� E AUTOMAT NAFT ��

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 20:42 Makina , Kukës

����E AUTOMAT BEN-GAZ����

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 15:11 Makina , Kukës

Mercedes benz

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 12:13 Makina , Kukës

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 16:20 Makina , Kukës

marcedez

4 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Shk 15:51 Makina , Kukës

marcedez menz

4 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Shk 11:46 Makina , Kukës

Evo 280,

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 21:53 Makina , Kukës

Mercedes E220d 9g automatik w213 2017

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 23:11 Makina , Kukës

Autoambulancë

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
17 Shk 20:49 Makina , Kukës

⚡E 220 CDI AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 23:10 Makina , Kukës

⚡E 220 CDI AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 21:24 Makina , Kukës

⚡AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 11:47 Makina , Kukës

Mercedes

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Shk 11:57 Makina , Kukës

✅ E 220 AUTOMAT CDI ✅

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione