Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw - Makina Të gjitha në Korçë

BMW , 1198
Audi , 9
Nissan , 6
Toyota , 6
MINI , 4
Opel , 4
Fiat , 3
Mazda , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Peugeot , 2
Volvo , 2
Honda , 2
Ford , 2
Chevrolet , 2
Suzuki , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
Lancia , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:31 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Korçë

Bmw seria1- benzin/automat������������

4 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E200 Benzine/Gaz ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����Mercedes Benz C180 Kompressor����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Korçë

����BMW E60 LCI 525D XDriveFacelift Viti2009 Zvicra��������

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

���� Mercedes E200 Kompressor Automat ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����MERCEDES C180 KOMPRESSOR AUTOMAT����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:26 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW X5

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:25 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW X5

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:33 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw X5 3.0d X-Drive 2009

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Korçë

Bmw seria5 2.0nafte 2015 Facelift

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:33 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Korçë

Bmw seria3 1.8 benzine-2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Korçë

BMW 5.0 x dry

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:01 Makina  ·  BMW  ·  523  ·  Korçë

BMW 525 BENZIN AUTOMAT 2008

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz Cls Black Series Amg full opsione

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 5 gjermania dogan + karta 1 vit

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:12 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:54 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW X5 35i M-PACKET (BENZINE-GAZ)

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:33 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Korçë

BMW X3 X-DRIVE

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

Audi A6 3.0 TDI quattro MATRIX

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

✅Okazion‼️Mercedes-Benz E200 BLUEEFFICENCY 2011 Automat

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:54 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Korçë

❌ TOYOTA AURIS 1.4 ❌

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf viti 2013��2.0 nafte full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:53 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Korçë

✅��Bmw 530d Nafte (ECO PRO) 2011 Automatike Full Options

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 350 4matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 16:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 16:38 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 14:13 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Korçë

��okazjon

5 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 10:54 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Korçë

BMW 520 okazion

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 18:15 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 benzine gaz

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 00:23 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW x5 35d TwinPower 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 20:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 22:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Korçë

C300 AMG Line Full

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 19:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Clk w208 2.0 benzin-gas ne leje. Viti 2000, manual.

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Korçë

Okazjon 24 ore

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 16:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 4 1.8 Turbo+ Gaz

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Maj 21:22 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Korçë

BMW 318

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 03:27 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Korçë

Okazjon

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 06:58 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Korçë

BMW 730d

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 22:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Korçë

��Mercedes Benz��

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 20:07 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Korçë

Bmw e39

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 21:24 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Korçë

����Bmw 525D Xdrive Facelift Viti 2009��������

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 21:07 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

Shitet BMW 320d

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 10:49 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Korçë

BMW seria 5 e39

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 13:55 Makina  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Korçë

BMW seria 3

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 02:49 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Korçë

����Bmw 525D Xdrive 4x4 Facelift Viti 2009��������

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bmw në kategorinë Makina
  • Bmw në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Bmw në kategorinë Makina | Nissan | Micra
  • bmw në kategorinë Automjete
  • Bmw në kategorinë Makina | Audi | RS5 | RS-modele
  • bmw në kategorinë Makina | BMW | M135 | M-modele
  • Bmw në kategorinë All Category
  • Bmw x5 në kategorinë Makina
  • Bmw x5 në kategorinë Makina | Mazda | CX-7
  • Bmw në kategorinë Makina | Land Rover | Defender

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione