Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | K2500

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Kia K2500 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:54 ,

Shitet Kia

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 19:20 ,

Shitet kia

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 18:06 ,

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 17:42 ,

Shitet Kia K5

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 12:43 ,

KIA K5 SUPER GJENDJE

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 12:14 ,

Shitet kia 2016

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 15:54 ,

KIA K5

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Jan 00:19 ,

Gas automat 2014me dogan k5

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Dhj 13:26 ,

Kia K5

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 17:21 ,

Kia K2500 benzin+gaz

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Tet 13:23 ,

vetem Gaz fabrike

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Sht 23:31 ,

U SHIT ��

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Gush 10:09 ,

KIA K5 VETEM GAZ

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Pri 20:35 ,

Super okazion!Shitet kamioncine 5+1

252 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 14:42 ,

Shitet makina

22 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 21:54 ,

Kia

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Korr 21:48 ,

Kia motorr 2.5 naft

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 19:24 ,

Kia

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Kia K2500 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione