Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Të gjitha në Berat

124 , 6
130 , 1
131 , 2
500 , 5
500C , 1
500L , 1
Brava , 3
Bravo , 46
Coupe , 3
Croma , 10
Doblo , 63
Ducato , 14
Freemont , 3
Idea , 5
Marea , 5
Multipla , 3
Panda , 18
Punto , 158
Punto Evo , 4
Scudo , 5
Sedici , 1
Stilo , 42
Strada , 4
Tipo , 2
Ulysse , 9
Uno , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:27 Makina , Berat

Fiat Panda 1.2 2005 super gjendje!

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:27 Makina , Berat

Fiat Bravo 1.9 Nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:36 Makina , Berat

PUNTO EVO

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 18:09 Makina , Berat

Fiat

3 700 EUR

23 Maj 04:14 Makina , Berat

Okazion

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Maj 08:41 Makina , Berat

Fiat

1 850 EUR Çmimi me zbritje

29 Pri 13:01 Makina , Berat

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 12:54 Makina , Berat

shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 14:58 Makina , Berat

Fiat 1.3

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 16:52 Makina , Berat

fiat puno

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 19:20 Makina , Berat

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 20:46 Makina , Berat

Fiat okazion 3700€

3 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 10:03 Makina , Berat

Fiat stilo 2004 manual

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Mar 07:50 Makina , Berat

Fiat Punto

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 05:47 Makina , Berat

Fiat Grande Punto

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 22:48 Makina , Berat

Fiat doblo

1 800 EUR

02 Shk 20:54 Makina , Berat

Shitet makina

30 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 18:45 Makina , Berat

Okazion!Shitet Fiat Punto Evo 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 19:53 Makina , Berat

Fiat

1 300 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 18:33 Makina , Berat

Makineri ulliri

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 20:09 Makina , Berat

Okazjon,autobus

250 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 14:08 Makina , Berat

Fiat punto 1.2

1 200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 18:00 Makina , Berat

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 20:47 Makina , Berat

Fiat Bravo 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 20:47 Makina , Berat

Fiat Bravo

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 20:03 Makina , Berat

Makina

750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 18:37 Makina , Berat

Fiat marea 1.6 benzin gas

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 20:55 Makina , Berat

Shitet Fiat Bravo !!!!

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 17:59 Makina , Berat

Punto

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 17:14 Makina , Berat

Fiat idea 1.3 naft multijet shume ekonomike super gjendje

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 10:25 Makina , Berat

Fiat Bravo 1.9 Nafte Multijet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 08:14 Makina , Berat

Okazion

2 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 16:48 Makina , Berat

Okazion

2 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 16:48 Makina , Berat

Okazion

2 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 11:07 Makina , Berat

Fiat bravo 1.9 multijet

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 19:40 Makina , Berat

Shitet Fiat Bravo 1.4 Benzin/Gas

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 15:09 Makina , Berat

Fiat punto 1.9 Naft

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 10:16 Makina , Berat

Fiat punto 1.9 Naft

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 09:41 Makina , Berat

Fiat punto 1.9 Naft

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 09:18 Makina , Berat

Fiat punto 1.9 Naft

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 09:12 Makina , Berat

Fiat 500 1.2 benzine

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Sht 20:37 Makina , Berat

SHITET URGJENT ME CMIM SUPER

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 11:39 Makina , Berat

FIAT 500

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Sht 17:06 Makina , Berat

makin super ekonomike.

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 14:12 Makina , Berat

Fiat panda 1.3 nafte 4x4

3 900 EUR

22 Gush 12:31 Makina , Berat

Fiat Stilo

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Gush 20:59 Makina , Berat

Fiat stilo 1.9

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 09:57 Makina , Berat

Fiat bravo

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 00:53 Makina , Berat

Fiat Punto 2000

1 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 22:17 Makina , Berat

Fiat doblo

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione