Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat Stilo ne Shitje | Njoftime ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Fiat Stilo ne shitje me ofertat me te mira. Gjej oferta per Fiat Stilo te ri apo të përdorur në shitje. Blej Fiat Stilo nga modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesveDje 14:56 Makina , Tiranë

Fiat stilo 1.9

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:56 Makina , Tiranë

Fiat Stilo

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 21:03 Makina , Elbasan

Shitet

17 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 09:18 Makina , Tiranë

Fiat Stilo 1.9 JTD

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 10:28 Makina , Elbasan

Shitje

21 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 16:13 Makina , Tiranë

Fiat Stilo Benzin Gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 22:41 Makina , Lezhë

Fiat stilo 1.9 nafte 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 00:05 Makina , Lezhë

Fiat stilo 1.9

2 400 EUR Çmimi me zbritje

12 Pri 08:50 Makina , Tiranë

Fiat Stilo 2005 1.9 JTD

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 19:34 Makina , Durrës

Shitet fiat stilo multijet

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 19:20 Makina , Berat

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Mar 10:03 Makina , Berat

Fiat stilo 2004 manual

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Mar 19:25 Makina , Tiranë

Fiat Stilo

2 300 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 13:54 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Stilo ,Benzin -gaz

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 20:06 Makina , Shkodër

fiat stilo

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 10:37 Makina , Vlorë

Fiat stilo 2002 1.2 benzin

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 23:17 Makina , Tiranë

shitet fiat stilo 1.9nate

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 21:08 Makina , Tiranë

shitet fiat stilo 1.9 nafet

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 09:45 Makina , Shkodër

Fiat stilo 1.6 benzin +Gaz

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 19:28 Makina , Tiranë

Fiat stilo 1.9 nafte viti 2002

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 17:18 Makina , Tiranë

Okaaziooon SHITET

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Shk 12:17 Makina , Tiranë

Fiat 2002 naft 2.0 okazion 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 00:42 Makina , Tiranë

fiat stilo e sa pk ardhur

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 23:27 Makina , Tiranë

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 11:36 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Stilo viti 2005,1.9 Nafte

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 18:25 Makina , Elbasan

Makine ekonomike

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 18:18 Makina , Shkodër

fiat stilo

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 10:30 Makina , Tiranë

Okazion!!!

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 19:30 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Stilo viti 2005,1.9 Nafte

2 600 EUR

08 Jan 08:49 Makina , Tiranë

Shitet Okazion!!!

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 10:50 Makina , Lushnjë

Fiat Stilo 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Dhj 21:52 Makina , Durrës

Shes fiat benzin gas

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 14:48 Makina , Vlorë

SHITET FIAT STILO 1.9 JTD

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 10:22 Makina , Tiranë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 19:11 Makina , Shkodër

OKAZION 1.9 naft

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 14:52 Makina , Tiranë

Fiat stilo 1000 euro i padiskutushem

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Tet 16:56 Makina , Librazhd

Shitet fiat stilo 1.9 naft.

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 12:02 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet fiat stilo portobagazh

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 11:11 Makina , Vlorë

Fiat stilo

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 10:27 Makina , Korçë

Fiat stilo Okazion 1300

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 08:14 Makina , Berat

Okazion

2 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 16:48 Makina , Berat

Okazion

2 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 16:48 Makina , Berat

Okazion

2 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 09:12 Makina , Tiranë

STILO OKAZION PAK DIT 2003 NAFT DOKUMENTA OK NE GJENDJE SUPE

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 17:42 Makina , Durrës

Fjate stilo

900 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Tet 17:04 Makina , Lezhë

Shes Fiat Stilo1.9 nafte

150 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 18:55 Makina , Elbasan

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 13:50 Makina , Tiranë

Okazion

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 20:05 Makina , Tiranë

Euro 1

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Sht 15:24 Makina , Shkodër

Shes Fiat Stilo Multijet

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Njoftimet per Fiat Stilo në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat Stilo të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra oferta për Fiat Stilo nga modelet e ndryshme si FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat Stilo ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine ne MerrJep.al.


Shit Fiat Stilo ne MerrJep.al


Keni Fiat Stilo që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione