Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Audi | SQ5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi SQ5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 07:47 ,

Shes audi sq5 2014 per arsyje emigrimi

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:46 ,

SHES AUDI SQ5

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 17:26 Dyqani ,

Audi SQ5 3.0 TDI

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 18:11 Dyqani ,

Audi SQ5-3.0 Benzin+ Gaz-2015-QUATRO-PANORAMA

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Pri 21:25 ,

Audi S Q5

25 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 14:01 ,

Audi SQ5 shitet&nderrohet������

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Shk 02:42 ,

audi ne gjendjje te rregullut

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Shk 22:30 ,

Shitet Audi SQ5

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 22:26 ,

Shitet Audi SQ5 95.000km

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Dhj 22:53 ,

Audi sq5 supeecharges

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Dhj 11:59 ,

Audi SQ5

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Nën 19:33 ,

AUDI SQ5

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Gush 11:44 ,

Audi SQ5

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 12:11 ,

AUDI SQ5. 3.0 TDI

29 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Pri 09:56 ,

AUDI SQ5 2014 (313)HP 3.0 naftë Full Options.

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 23:53 ,

AUDI SQ5 2014 (313)HP 3.0 naftë Full Options.

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Shk 10:37 ,

Shitet

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Tet 10:50 ,

Audi SQ5 me shum info ig @auto_okazioon

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 22:59 ,

Audi SQ5

48 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi SQ5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione