Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 17:21 Makina , Tiranë

Chevrolet Captiva 2.0 nafte Automatike 2008

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:38 Makina , Elbasan

����Chevrolet Captiva 2.0 Diezel Automat����

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 Makina , Elbasan

SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2.0 AUTOMAT

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 Makina , Fier

Chevrolet Captiva 2.0 4x4 2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2.0

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:52 Makina , Elbasan

shitet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:30 Makina , Durrës

Chevrolet Captiva 2.0 Naft 4&4..viti 2009

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim