Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedez benz s350 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Fier

Automjete , 19
Të tjera , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedez benz s350,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mercedez benz s350 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Qer 18:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

OKAZION Shitet Mercedes-Benz E-Class 350Bluetec

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 00:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C class C300 Benzine Viti 2012

10 500 EUR

31 Korr 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 4 matik benzin gaz

8 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 20:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Fier

Karoce per freze

3 500 LEK

11 Mar 20:44 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

✈️��RANGE ROVER 2018 ✈️��

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Mar 20:44 Makina  ·  Audi  ·  S4  ·  Fier

��S4 FABRIKE 135.000KM ✅

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Mar 02:41 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8 Full option

6 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Tet 18:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedez-Benz C220 Viti 2008 Avangarde W204

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 21:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedez-Benz E220 Automat 2005 Avangatde Letra Paguara Full

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 09:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 13:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

C class 2.2

7 470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 20:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Fier

Okazion MERCEDES EVO super gjendje shum e vecant

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 19:53 Makina  ·  Honda  ·  FR-V  ·  Fier

Okazion Honda FR-V

4 050 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 10:19 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

Shitet Audi A5 2.7 Manual viti 2011 makina ndodhet ne itali

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 17:06 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Fier

Citroen okazion

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 15:58 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Fier

Citroen Picasso OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 19:05 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Fier

Honda Jazz

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 22:24 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta 2006

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 08:55 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H5 (Haval H5)  ·  Fier

Hover h5

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedez benz s350 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione