Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw seria 3 - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw seria 3,kategori,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bmw seria 3 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Qer 11:01 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Mercedes-Benz e clas w212

200 EUR

17 Qer 11:01 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Mercedes-Benz w212 2013-2016 AMG

120 EUR

17 Qer 11:01 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Mercedes-Benz w204 w212 sam i para siguresa

127 EUR Çmimi me zbritje

17 Qer 10:59 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Mercedes-Benz w222 paneli deres komplet L

250 EUR

17 Qer 10:59 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Mercedes-Benz w222 kamera pasqyre

200 EUR

17 Qer 10:59 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Goma 2 cop 255/35/21 pirelli

150 EUR Çmimi me zbritje

17 Qer 10:59 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Goma 265/40/20 Michelin pilot 4s

300 EUR Çmimi me zbritje

17 Qer 10:59 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Disqe&goma 15 inch Smart

160 EUR

17 Qer 10:59 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Mercedes-Benz w212 kompressor a/c

250 EUR Çmimi me zbritje

17 Qer 10:57 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Mercedes-Benz GLK Disqe&goma 235/60/17

350 EUR

17 Qer 10:57 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Disqe&goma 19 inch amg orgjinal

1 000 EUR

17 Qer 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Qer 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 10:54 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 10:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Qer 10:52 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Korçë

Audi q3 s-line 2.0 diesel

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Qer 10:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 350 4matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 10:51 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Volvo xc60 Pjese

1 EUR

15 Qer 13:48 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

BMW 2.0 DIEZEL

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 11:31 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Mercedes-Benz w221 update w222

3 800 EUR

08 Qer 15:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf viti 2013��2.0 nafte full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 13:56 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Korçë

Bmw Seria 5

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 13:55 Makina  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Korçë

BMW seria 3

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 20:01 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

Shitet BMW Seria 3 2.0 Benzin/ Gaz 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 10:54 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

AUDI A6 3.0 TDI 2014

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:25 Makina  ·  BMW  ·  728  ·  Korçë

Shitet me porosi pa dogane bmw seria 7 3.0 benzin 2012

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 23:13 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Korçë

BMW seri 5

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 14:22 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

Bmw 320

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 20:41 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Vw tiguan disqe&goma 16 inch

290 EUR

21 Dhj 11:36 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Shitet -ndrohet

50 EUR

17 Dhj 09:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Korçë

VW Tiguan R-line 4motion

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 17:06 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

BMW seria 3

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
09 Nën 10:32 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

paketa fenerash

10 EUR

14 Tet 04:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Korçë

Mercedes-Benz GLK 250 4matic bluetec

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 05:51 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Korçë

Range Rover Vogue 3.0 2014

40 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw seria 3 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione